Naujienos


2017-06-25 GYDYMO ĮSTAIGOS

Valstybės kompensuojamas pagalbinio apvaisinimo paslaugas teikiančių įstaigų sąrašas. 

2017-03-21 Kviečiame skirti 2% GPM Vaisingumo asociacijai

Visus, palaikančius Vaisingumo asociacijos veiklą bei užsibrėžtus tikslus, kviečiame skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio. 

2017-01-03 "Kai atgimsta viltis"

Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų – žurnalistės, komunikacijos specialistės Gintarės Jankauskienės knyga, kurioje atveriami nevaisingumo užkulisiai. 

2016-12-05 Pagalbinio apvaisinimo įstatymo peripetijos – nesibaigiantis košmaras

 2016 metų rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Prezidentės pasiūlytą pažangų, medicinos mokslu grįstą ir pacientų lūkesčius atitinkantį Pagalbinio apvaisinimo įstatymą, kuris įsigalios 2017 m. sausio 1 d. Lietuvos nevaisingos poros šio įstatymo laukė daugiau kaip dešimtmetį.

2016-11-20 Susitikimas - diskusija įsivaikinimo tema

 Susitikimas - diskusija įsivaikinimo tema

Lapkritis  pasaulyje minimas kaip įsivaikinimo mėnuo. Prisidėdama prie šios svarbios temos nagrinėjimo 2016 m. lapkričio 14 d. Vaisingumo asociacija kartu su psichologe Romena Kačiniene surengė uždarą susitikimą-diskusiją moterims, susiduriančioms su nevaisingumu. Patyrimu taip pat dalinosi įsivaikintą mažylį auginanti kviestinė viešnia.

2016-10-04 Paramos grupės 2016 metams

Džiaugiamės šiais metais ir vėl galėdami Jums pasiūlyti nemokamas Paramos grupes Vilniuje, kartu su mūsų jautria ir atsidavusia, ilgametę darbo patirtį su vaisingumo sutrikimų ištiktomis šeimomis turinčia psichologe Romena Kačiniene.

2015-11-25 “Nevaisingumas kitaip” sulaukė specialistų dėmesio

Vaisingumo Asociacijos organizuojamas seminaras “Nevaisingumas kitaip” sulaukė specialistų dėmesio. Vaisingumo klinikos gydytojai ir personalas dirbantis su ilgai gandrų nesulaukiančiomis poromis gilino savo psichologines žinias, siekdami geriau suprasti ir dar labiau priartėti prie savo pacientų.

2014-09-11 Naujas psichologinių užsiėmimų sezonas

Kartu su rudeniu prasideda naujas psichologinių užsiėmimų sezonas. Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti profesionalią, efektyvią psichologinę pagalbą ir palaikymą!

2014-04-28 Viktorijos Butautis romanas "Kiek kainuoja vaikai?"

Džiugu pranešti, kad knygynuose jau galime išvysti naują lietuvių/australų autorės Viktorijos Butautis romaną "Kiek kainuoja vaikai?", kurio išleidimą parėmė Vaisingumo asociacija! Su dideliu nekantrumu pagaliau sulaukiame šio romano, nes jis parašytas mums!

2013-04-10 Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai

Lietuvoje kas penkta – šešta pora susiduria su vaisingumo problemomis. Tokios šeimos iki šiol nesulaukia jokios valstybės paramos. Todėl tik susivieniję, mes galime padėti sau ir artimiesiems.

2012-11-20 Psichologiniai skaitiniai

Pristatome Jums naują skyrelį "Psichologiniai skaitiniai", kuriame rasite įvairios psichologinės literatūros, straipsnių, pastebėjimų nevaisingumo tema.

2012-11-15 Pasidalinkime savo patirtimi

Kviečiame kartu pasidžiaugti išgyvenimų kupinu skyreliu „Mūsų patirtis“, kuriame patalpinome jau beveik trisdešimt stebuklingų istorijų, pasakojančių apie gražias ir laimingas šeimas, į kurias pagaliau pasibeldė vaikelis...Šeimas, kurių gyvenimai pražydo margiausiais raštais ir spalvom,  giliausiomis emocijomis, potyriais ir pojūčiais, nes jų širdyse pirmąkart išbujojo tėviška meilė savo ilgai lauktam kūdikiui.

2012-10-22 Kviečiame į psichologines bendravimo grupes

Moterys, negalinčios sulaukti vaikų kviečiamos į psichologines grupes. Grupėje dalinamės išgyvenimais, diskutuojame pasirinktomis temomis, mokomės streso, baimės įveikimo, savikontrolės, atsipalaidavimo, bendravimo ir kitų įgūdžių.

2012-10-09 Palaikykime tuos, kurie palaiko mus!

Vaisingumo asociacija jaučia malonią pareigą padėkoti Seimo nariams, kurie nuosekliai siekė, kad vaisingumo sutrikimų turinčių šeimų problemos Lietuvoje būtų sprendžiamos iš esmės.

2012-06-10 Išrinkta nauja Vaisingumo asociacijos Valdyba

2012 m. birželio 9 dieną pakartotiniame visuotiniame Vaisingumo asociacijos narių susirinkime buvo išrinkta nauja Valdyba.

1