Naujienos


2012-05-26 Pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas

Informuojame, kad š. m. birželio 9 d. įvyks pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas.

2012-04-25 Visuotinis narių susirinkimas

Informuojame, kad š. m. gegužės 26d. įvyks Visuotinis narių susirinkimas.

2012-03-28 Nuolaidos Vaisingumo asociacijos nariams

Informacija apie nuolaidas Vaisingumo asociacijos nariams.

2012-02-06 Vaisingumo asociacija inicijuoja paramos akciją

Vaisingumo asociacija inicijuoja paramos akciją ir kviečia visus, neabejingus nevaisingų šeimų skausmui susipažinti su labai skaudžia Kristinos istorija ir padėti jai pasiekti savo svajonę.

2011-12-23 Sveikiname Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Šilčiausi sveikinimai Šv. Kalėdų ir Naujųjų metu proga

2011-05-31 Valstybė, galvojanti apie savo ateitį, privalo gydyti nevaisingas šeimas

Norint pasiekti pažangos visuomenės gyvenime ir palankių gydymosi sąlygų pacientams įstatyminė bazė negali tapti pretekstu stagnacijai. Valstybė privalo, atsakingai žiūrėdama į demografinę padėtį, rasti reikalingus finansinius instrumentus ir pritaikyti įstatyminę bazę taip, kad nevaisingos Lietuvos šeimos galėtų susilaukti savų vaikų, teigia Vaisingumo asociacija.

 

2011-05-17 Visuomenė palankiai vertina galimybę kompensuoti pagalbinio apvaisinimo procedūras

Du trečdaliai (64%) Lietuvos gyventojų pritaria siūlymui, kad pagalbinio apvaisinimo procedūros su nevaisingumo problemomis susiduriančioms Lietuvos šeimoms būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų.

2011-05-10 Tikimasi, kad politikai nuspręs nesikišti į medicininių procedūrų pasirinkimo procesą

Rytoj, gegužės 11 d., LR Seimo Sveikatos reikalų komitete bus svarstomas pagalbinio apvaisinimo reglamentavimo klausimas. Parlamentarai svarstys, kaip į itin konservatyvų Darbo partijos atstovų siūlomą ir Bažnyčios aktyviai palaikomą Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą įtraukti nevaisingumo problemų turintiems žmonės palankių pataisų. Vaisingumo asociacija tikisi, kad bus nuspręsta medicininių procedūrų pasirinkimą palikti gydytojų kompetencijai ir pacientų apsisprendimui.

2011-05-06 Prieš nevaisingas poras - juodosiomis technologijomis

Valstybės finansiškai remiama Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija sąmoningai siekia sukiršinti visuomenę, ragindama savo narius veikti prieš nevaisingumo problemų turinčių pacientų teisėtus lūkesčius.

2011-04-27 Apie dantų skausmą, nevaisingumą ir teisę rinktis

Įsivaizduokite situaciją, Jums stipriai sopa dantį. Kreipiatės į specialistą, kuris konstatuoja, kad dantį išgydyti galima tik moderniomis priemonėmis – naudojant danties implantą. Deja, šios priemonės gydytojas Jums pritaikyti negali, nes taip nusprendė Parlamentas, priimdamas Dantų gydymo įstatymą.

2011-04-19 Vaisingumo asociacija dar kartą ragina D. Mikutienę atsigręžti į nevaisingų žmonių interesus

Šiandien Vaisingumo asociacija dar kartą kreipėsi į LR Seimo narę Dangutę Mikutienę kviesdama susitikti ir aptarti pagalbinio apvaisinimo reglamentavimo aktualijas. Tokio susitikimo tikslas būtų dar kartą pabandyti įtikinti Seimo narę abejotinais sprendimais nežaloti Lietuvos šeimų, kurios ir taip yra nuskriaustos likimo.

2011-03-31 Vaisingumo asociacija kviečia Liberalų sąjūdį apsvarstyti Seimo nario Gedimino Navaičio narystės partijoje klausimą

Seimo Sveikatos reikalų komitetui priklausančio G. Navaičio sprendimas smarkiai įskaudino tūkstančius nevaisingų Lietuvos porų. Parlamentaro nuostata, neparemti liberalaus „Pagalbinio apvaisinimo įstatymo projekto“, prieštarauja sveikam protui ir užkerta kelią vaisingumo problemų turinčioms šeimoms tikėtis kiek įmanoma pažangesnio gydymosi. 

2011-03-30 Seimo Sveikatos reikalų komitetas nusisuko nuo pacientų

Vieno balso persvara komiteto nariai nusprendė parlamentarų balsavimui teikti konservatyvųjį „Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą“. Pagalbinio įstatymo projektas, kuris vienintelis atitiko nevaisingų porų lūkesčius, Seime nebebus svarstomas.

2011-03-15 Kviečiame į susitikimą su psichologe

Kviečiame Jus, š.m. kovo 26 d. 12 val. atvykti į susitikimą su psichologe Romena Kačiniene. Grupės metu mokysimės, tyrinėsime, gilinsimės į įvairius psichologinius veiksnius, susijusius su Jūsų nevaisingumu.  Turėsite galimybę pasikonsultuoti, pasitarti asmeniniais klausimais.

2011-03-15 Pagalbinio apvaisinimo įstatymas: pacientų balsas tyruose?

Nevaisingumas – palaido gyvenimo pasekmė arba Dievo bausmė. Taip mąsto didžioji dalis visuomenės. Tokią nuomonę oponentai kryptingai ir nuosekliai formuoja visuomenėje. Tokios nuotaikos persekiojami Lietuvoje gyvena per šimtą tūkstančių porų. Bent jau taip teigia oficialioji statistika. Nors tikrojo pasmerktųjų ir niekinamų asmenų skaičiaus niekas negali pasakyti.

2