Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai

 

Lietuvoje kas penkta – šešta pora susiduria su vaisingumo problemomis. Tokios šeimos iki šiol nesulaukia jokios valstybės paramos. Todėl tik susivieniję, mes galime padėti sau ir artimiesiems.

Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai, kuri vienija žmones, negalinčius susilaukti vaikų ir aktyviai gina jų teises.
2013 m. Vaisingumo asociacijos veiklos planas: 
  • ir toliau aktyviai sieksime, jog Pagalbinio apvaisinimo įstatymo projektas būtų patvirtintas Seime (ir toliau visomis išgalėmis priešinsimės bet kokiam alternatyviam įstatymo projektui);
  • sieksime nevaisingumo gydymo kompensavimo, kad visos Lietuvos šeimos turėtų galimybę gydytis;
  • toliau bendradarbiausime su vaisingumo klinikomis ir sieksime geresnių gydymosi sąlygų asociacijos nariams;
  • priklausomai nuo surinktų pinigų kiekio, skirsime paramą sunkiai besiverčiančioms šeimoms IVF procedūrų atlikimui.
  • ir toliau organizuosime psichologines patyrimo grupes, kuriuose šeimos galės pasidalinti savo išgyvenimais, padėti vieni kitiems einant šiuo sunkiu keliu.
Vaisingumo asociacijos vardu kviečiame Jus nelikti abejingais ir prisidėti, prie mūsų. Tik kartu pasieksime, jog vaikų negalintys susilaukti šalies piliečiai neliks pamiršti ir sulauks deramos pagalbos.

Deklaracijas galite užpildyti internetu, prisijungę prie elektroninio deklaravimo sistemos http://deklaravimas.vmi.lt  per savo banką, kuriame turite sąskaitą arba užpildytą formą pristatyti į VMI iki gegužės 1 dienos.
 
Rekvizitai paramai:
Vaisingumo asociacija
Kodas: 300080280.
Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius
A.s. LT74 7044 0600 0474 6916
AB SEB bankas