Viktorijos Butautis romanas "Kiek kainuoja vaikai?"

 
 
  Džiugu pranešti, kad knygynuose jau galime išvysti naują lietuvių/australų autorės Viktorijos Butautis romaną "Kiek kainuoja vaikai?", kurio išleidimą parėmė Vaisingumo asociacija!


   

  Su dideliu nekantrumu pagaliau sulaukėme šio romano, nes jis parašytas mums - tebelaukiantiems stebuklo, mums - niekada nepamiršiantiems, ką turi praeiti iki sulaukiant stebuklo, tiems, kurių vaikai, draugai, artimieji laukia tos sėkmingos procedūros, ir be abejonės tiems, kurie su tuo niekada nebuvo susidūrę ir nežino... "Kiek kainuoja vaikai?".

 
   Tai romanas apie porą, kuri norėdama susilaukti vaikų, naudojasi pagalbinio apvaisinimo procedūromis. Pamažu atskleidžiami šios tyliai tyliai sopančios problemos užkulisiai, apie kuriuos ten buvę nemėgsta šnekėti, siekiantys ten patekti nežino, kas jų laukia, o juos smerkiantys dažnai nė neįsivaizduoja, kiek iš tiesų kainuoja vaikai... 
 
   Romano veiksmas vyksta šalyse, kurias Autorė Viktorija Butautis pažįsta – Australijoje, Singapūre, Ispanijoje, Anglijoje: „Visos šalys ir faktai apie jas bei patirtys yra tikros, pajaustos ir išgyventos. Ar tai mano autobiografija – ne. Ar buvau su tuo susidūrusi – taip. Šis romanas turėjo atsirasti.“
 
  Šviesiausias įsivaizduojamas stebuklas – gyvybė. Ar gali toks gėris sugriauti pasaulius? Kas vyksta, kai siekdami gyvybės stebuklo, du žmonės savo gyvenimo kelionėje nebemato nieko daugiau, tik tą Vienintelį Tikslą ir „kas sakė, kad tik katės turi devynis gyvenimus“?
 
  Visą informaciją apie šią mums visiems labai svarbią knygą taip pat skelbsime Asociacijos Facebook paskyroje Už teisę būti,sekti mus galite čia:
 
  Taip pat kviečiame apsilankyti autorės sukurtoje knygos paskyroje Kiek kainuoja vaikai?:
 
  Ten spauskite Like, būsite pakviesti į knygos pristatymą, bei turėsite galimybę laimėti romaną. Pasidalinkite nuoroda su draugais, padėkite šiai knygai-misijai apkeliauti Lietuvą!
 
  O mes, savo ruožtu sakome AČIŪ Viktorijai už romaną, už istorijų koliažą ir sąžiningas mintis ir AČIŪ Vaisingumo asociacijos nariams ir mus palaikantiems, kad savo parama suteikia mums teisę veikti ir galimybę prisidėti prie šio romano išleidimo.