Naujienos


2020-04-21 Ačiū už 1.2% GPM paramą!

Ačiū visiems, kurie buvote, esate ir būsite su mumis skirdami 1.2% GPM ir remdami Vaisingumo Asociacijos veiklą!

2020-02-10 Paskaita. Kai laukimas užtrunka

O kas jeigu niekada? Klausimas, kurį daugelis bijo sau užduoti. Visus, kurie jaučiatės pavargę ir užstrigę, kviečiame susitikti.

2020-01-01 GYDYMO ĮSTAIGOS

Valstybės kompensuojamas pagalbinio apvaisinimo paslaugas teikiančių įstaigų sąrašas. 

2019-12-05 Paskaita. Psichologinis pasiruošimas IVF. II dalis.

 Net kai regis techniškai apie IVF viską žinome, kai kurie dalykai gali kelti nerimą ir baimes. Susitikime dalinsimės patirtimi, informacija ir sieksime įtampas išsklaidyti.

2019-11-20 Paskaita. Psichologinis pasiruošimas IVF. I dalis

Nuo sprendimo gydytis iki rezultato priėmimo - aptarsime visus pagalbinio apvaisinimo etapus. 

2019-11-04 Paskaita. Partnerių parama vienas kitam išgyvenant nevaisingumą

 Porai, susiduriančiai su nevaisingumu, kone kasdien tenka spręsti įvairiausius iššūkius. Pasakytas ar nepasakytas žodis, prisilietimas ar atsitraukimas, atkaklumas ar nuolankumas - kartais tikrai nežinia kaip elgtis. Nors nevaisingumo gydymas, pastojimas, neštumas vyksta moters kūne, vyro vaidmuo visuose etapuose taip pat labai svarbus.

2019-10-15 Paskaita. Nevaisingumo gydymo kompensavimo tvarka Lietuvoje.

 Vaisingumo sutrikimų gydymo kompensavimo sąlygos, reikalingi dokumentai, kreipimosi tvarka, kompensuojamos ir nekompensuojamos paslaugos.

2019-10-10 Paskaita. Moterų ir vyrų savijauta susidūrus su nevaisingumu

Sunkumai susilaukiant vaikų  yra vienas iš didžiausių išbandymų kiekvienai porai. Paskaitoje kalbėsimės apie tai, kaip padėti sau ir partneriui įveikti nevaisingumo stresą.

2019-02-06 Kviečiame skirti 2% GPM Vaisingumo asociacijai

Visus, palaikančius Vaisingumo asociacijos veiklą bei užsibrėžtus tikslus, kviečiame skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio. 

2017-01-03 "Kai atgimsta viltis"

Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų – žurnalistės, komunikacijos specialistės Gintarės Jankauskienės knyga, kurioje atveriami nevaisingumo užkulisiai. 

2016-12-05 Pagalbinio apvaisinimo įstatymo peripetijos – nesibaigiantis košmaras

 2016 metų rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Prezidentės pasiūlytą pažangų, medicinos mokslu grįstą ir pacientų lūkesčius atitinkantį Pagalbinio apvaisinimo įstatymą, kuris įsigalios 2017 m. sausio 1 d. Lietuvos nevaisingos poros šio įstatymo laukė daugiau kaip dešimtmetį.

2016-11-20 Susitikimas - diskusija įsivaikinimo tema

 Susitikimas - diskusija įsivaikinimo tema

Lapkritis  pasaulyje minimas kaip įsivaikinimo mėnuo. Prisidėdama prie šios svarbios temos nagrinėjimo 2016 m. lapkričio 14 d. Vaisingumo asociacija kartu su psichologe Romena Kačiniene surengė uždarą susitikimą-diskusiją moterims, susiduriančioms su nevaisingumu. Patyrimu taip pat dalinosi įsivaikintą mažylį auginanti kviestinė viešnia.

2016-10-04 Paramos grupės 2016 metams

Džiaugiamės šiais metais ir vėl galėdami Jums pasiūlyti nemokamas Paramos grupes Vilniuje, kartu su mūsų jautria ir atsidavusia, ilgametę darbo patirtį su vaisingumo sutrikimų ištiktomis šeimomis turinčia psichologe Romena Kačiniene.

2015-11-25 “Nevaisingumas kitaip” sulaukė specialistų dėmesio

Vaisingumo Asociacijos organizuojamas seminaras “Nevaisingumas kitaip” sulaukė specialistų dėmesio. Vaisingumo klinikos gydytojai ir personalas dirbantis su ilgai gandrų nesulaukiančiomis poromis gilino savo psichologines žinias, siekdami geriau suprasti ir dar labiau priartėti prie savo pacientų.

2014-09-11 Naujas psichologinių užsiėmimų sezonas

Kartu su rudeniu prasideda naujas psichologinių užsiėmimų sezonas. Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti profesionalią, efektyvią psichologinę pagalbą ir palaikymą!

1