Naujienos


2014-04-28 Viktorijos Butautis romanas "Kiek kainuoja vaikai?"

Džiugu pranešti, kad knygynuose jau galime išvysti naują lietuvių/australų autorės Viktorijos Butautis romaną "Kiek kainuoja vaikai?", kurio išleidimą parėmė Vaisingumo asociacija! Su dideliu nekantrumu pagaliau sulaukiame šio romano, nes jis parašytas mums!

2013-04-10 Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai

Lietuvoje kas penkta – šešta pora susiduria su vaisingumo problemomis. Tokios šeimos iki šiol nesulaukia jokios valstybės paramos. Todėl tik susivieniję, mes galime padėti sau ir artimiesiems.

2012-11-20 Psichologiniai skaitiniai

Pristatome Jums naują skyrelį "Psichologiniai skaitiniai", kuriame rasite įvairios psichologinės literatūros, straipsnių, pastebėjimų nevaisingumo tema.

2012-11-15 Pasidalinkime savo patirtimi

Kviečiame kartu pasidžiaugti išgyvenimų kupinu skyreliu „Mūsų patirtis“, kuriame patalpinome jau beveik trisdešimt stebuklingų istorijų, pasakojančių apie gražias ir laimingas šeimas, į kurias pagaliau pasibeldė vaikelis...Šeimas, kurių gyvenimai pražydo margiausiais raštais ir spalvom,  giliausiomis emocijomis, potyriais ir pojūčiais, nes jų širdyse pirmąkart išbujojo tėviška meilė savo ilgai lauktam kūdikiui.

2012-10-22 Kviečiame į psichologines bendravimo grupes

Moterys, negalinčios sulaukti vaikų kviečiamos į psichologines grupes. Grupėje dalinamės išgyvenimais, diskutuojame pasirinktomis temomis, mokomės streso, baimės įveikimo, savikontrolės, atsipalaidavimo, bendravimo ir kitų įgūdžių.

2012-10-09 Palaikykime tuos, kurie palaiko mus!

Vaisingumo asociacija jaučia malonią pareigą padėkoti Seimo nariams, kurie nuosekliai siekė, kad vaisingumo sutrikimų turinčių šeimų problemos Lietuvoje būtų sprendžiamos iš esmės.

2012-06-10 Išrinkta nauja Vaisingumo asociacijos Valdyba

2012 m. birželio 9 dieną pakartotiniame visuotiniame Vaisingumo asociacijos narių susirinkime buvo išrinkta nauja Valdyba.

2012-05-26 Pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas

Informuojame, kad š. m. birželio 9 d. įvyks pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas.

2012-04-25 Visuotinis narių susirinkimas

Informuojame, kad š. m. gegužės 26d. įvyks Visuotinis narių susirinkimas.

2012-03-28 Nuolaidos Vaisingumo asociacijos nariams

Informacija apie nuolaidas Vaisingumo asociacijos nariams.

2012-02-06 Vaisingumo asociacija inicijuoja paramos akciją

Vaisingumo asociacija inicijuoja paramos akciją ir kviečia visus, neabejingus nevaisingų šeimų skausmui susipažinti su labai skaudžia Kristinos istorija ir padėti jai pasiekti savo svajonę.

2011-12-23 Sveikiname Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Šilčiausi sveikinimai Šv. Kalėdų ir Naujųjų metu proga

2011-05-31 Valstybė, galvojanti apie savo ateitį, privalo gydyti nevaisingas šeimas

Norint pasiekti pažangos visuomenės gyvenime ir palankių gydymosi sąlygų pacientams įstatyminė bazė negali tapti pretekstu stagnacijai. Valstybė privalo, atsakingai žiūrėdama į demografinę padėtį, rasti reikalingus finansinius instrumentus ir pritaikyti įstatyminę bazę taip, kad nevaisingos Lietuvos šeimos galėtų susilaukti savų vaikų, teigia Vaisingumo asociacija.

 

2011-05-17 Visuomenė palankiai vertina galimybę kompensuoti pagalbinio apvaisinimo procedūras

Du trečdaliai (64%) Lietuvos gyventojų pritaria siūlymui, kad pagalbinio apvaisinimo procedūros su nevaisingumo problemomis susiduriančioms Lietuvos šeimoms būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų.

2011-05-10 Tikimasi, kad politikai nuspręs nesikišti į medicininių procedūrų pasirinkimo procesą

Rytoj, gegužės 11 d., LR Seimo Sveikatos reikalų komitete bus svarstomas pagalbinio apvaisinimo reglamentavimo klausimas. Parlamentarai svarstys, kaip į itin konservatyvų Darbo partijos atstovų siūlomą ir Bažnyčios aktyviai palaikomą Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą įtraukti nevaisingumo problemų turintiems žmonės palankių pataisų. Vaisingumo asociacija tikisi, kad bus nuspręsta medicininių procedūrų pasirinkimą palikti gydytojų kompetencijai ir pacientų apsisprendimui.

2